Суспільство

Стартував продаж новорічних красунь (Фото)

Державне підприємство «Ніжинське лісове господарство» розпочало реалізацію новорічних красунь, спеціально вирощених на плантаціях підприємства. Ціни цьогоріч дещо зросли, однак, порівняно з ринковими, залишаються доволі прийнятними.

Так, ялинка заввишки до одного метра коштує всього 90 гривень, від одного метра до двох – 100 гривень, від двох до трьох – 120. Вартість високих новорічних красунь також невелика. Так, за ялинку заввишки від 3-х до 4-х метрів треба заплатити 250 гривень, вартість 4-5-метрового новорічного дерева становить 450 гривень. Найдорожчі ялинки – це ті, які перевищують 5 метрів. Їхня ціна – 500 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За незаконно зрубані новорічні ялинки чернігівців штрафуватимуть

Окрім того, ялинки та сосни можна придбати просто в лісі у лісівників. У такому разі ціна трохи зменшиться. Що стосується лісових красунь у контейнерах, то вартість однієї становить 350 гривень. Перевага ялинок у контейнерах полягає в тому, що після новорічних свят дерева можна буде висадити на подвір’ї чи присадибній ділянці.

На жаль, ніжинським лісівникам доводиться не тільки вирощувати дерева й доглядати за ними, але й пильно охороняти їх від незаконних порубок. Саме з цією метою була створена лісова охорона, що цілодобово пильнує за порядком на територіях, підпорядкованих підприємству. Порушникам доведеться сплатити не тільки штраф, але й збитки, завдані лісогосподарським суб’єктам.

Тож, Ніжинське лісове господарство та його підрозділи (Вертіївське, Мринське, Носівське, Іржавське, Кобижчанське, Новоселицьке, Коляжинське та Дроздівське лісництва) гостинно запрошують покупців на власні подвір’я, де на них чекає багатий вибір запашних ялинок і сосен, спеціально вирощених і підготовлених до новорічних свят!

За інформацією ДП «Ніжинське лісове господарство»

Ще статті по темі

Back to top button