Стартує II Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2017»

49408894[1]

Розвитку сільських громад, малого та середнього бізнесу в них має посприяти Конкурс «Неймовірні села України 2017», що вже вдруге проводиться на всеукраїнському рівні.  Спрямований він на популяризацію життя та зеленого туризму в селах, показавши їх історичне, культурне та природнє багатство.

Ініціював проведення Конкурсу онлайн-ресурс AgroPortal.ua та асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ).

Села-переможці отримають кошти для власного розвитку.

Заявки приймаються з 3-го квітня 2017 року. Дедлайн – 15 травня.

Проводитиметься Конкурс з квітня по вересень 2017 року.

Етапи проведення

З 3 квітня по 15 травня.  У цей період відбувається прийом заявок для участі у Конкурсі (заявку може надіслати кожен бажаючий, хто відповідає «Вимогам до села-претендента на конкурс»).

З 16 по 31 травня стартує перший етап конкурсу. В його рамках експертна рада визначить 20 сіл-претендентів.

З 1 червня по 16 липня відбудеться «Неймовірний сільський автопробіг». Журналісти AgroPortal.ua відвідають кожне з 20 сіл.

З 16 липня по 16 серпня буде проведений  другий етап конкурсу — фінал. У цей період на сайті AgroPortal.ua буде проходити онлайн-голосування. Паралельно з онлайн-голосуванням кожен член експертної ради виставить оцінки селам-конкурсантам (при підрахунку результатів голоси онлайн-голосування та оцінки експертної ради будуть зведені до єдиної 50-бальної шкали. Відповідно максимальний бал для кожного села-конкурсанта від онлайн-голосування — 50, експертної ради — 50. Максимальний бал — 100).

З 16 по 23 серпня редакція AgroPortal.ua зведе всі оцінки воєдино. Сума оцінок он-лайн-користувачів та членів експертної ради дозволить визначити переможців.

24 серпня на сайті AgroPortal.ua буде оголошено переможців, дату і місце нагородження.

Вимоги до села-претендента

— Заповнити заявку, коротко написавши про «родзинку» села. Обґрунтувавши, чому саме це село може претендувати на звання «Неймовірне село України 2017». Текст не більше 1 тис. знаків з пробілами.

— Обов’язково вказати: ПІБ, контактний телефон і місце роботи того, хто подає заявку на конкурс (для уточнення даних, якщо це буде необхідно).

— Фото і відеоматеріали — за бажанням.

— Заявки надсилайте на пошту selo@agroportal.ua із зазначенням в темі листа назви села або заповнюйте онлайн.

Наша країна має дуже багато сіл з неймовірною історією, культурою та природою, але до до числа переможців ввійде обмежена їх кількість. Тож знайдіть спосіб виділитися за привернути увагу саме до свого села. Для цього заявки можна надсилати в формі есе або замальовки, це підвищить ваші шанси.

Зверніть увагу, що організатори залишають за собою право не інформувати тих учасників конкурсу, які не пройдуть конкурсний відбір.

Призовий фонд II Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017» між переможцями (переможцем вважається село, а не конкретна людина, яка надіслала заявку на конкурс) буде розподілено наступним чином:

перше місце — 50%,

друге місце — 20%,

третє місце — 10%.

20%, що залишилися  від загальної суми призового фонду, буде рівномірно розподілено між 4-6 місцями.

Примітка: під призом мається на увазі сертифікат на певну суму з подальшою закупівлею для села організаторами необхідного інвентарю.

За матеріалами: Agroportal.ua

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register