Суспільство
Студенти-медики отримають ще один гуртожиток
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/02/19-1-e1487689904621.jpg)
Найближчими днями сесія обласної ради може передати гуртожиток, що належить КЛПЗ «Чернігівська обласна дитяча лікарня», в підпорядкування чернігівському медичному коледжу.
Це рішення підтримала президія ради і воно дасть студентам коледжу додаткові квадратні метри для проживання.
Нагадаємо ЧЕline раніше повідомляв про виникнення в цьому гуртожитку конфліктних ситуацій, пов’язаних із бажанням окремих його жителів приватизувати свої кімнати.