Студентка з Ніжина змагатиметься за 10 000 гривень у фіналі Всеукраїнського конкурсу

17052019_stydentka

Добкевич Анна, студентка Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, буде змагатися 17 травня за головний приз – 10 000 гривень – у номінації «Міжнародні відносини» серед студентів під час Всеукраїнської науково-практичної конференції «Новітня історія України: аналіз етапів становлення», що відбудеться у Дніпрі в Університеті імені Альфреда Нобеля.

Ініціювали проведення конкурсу такого масштабу дослідницьких робіт серед школярів і студентів в Університеті імені Альфреда Нобеля (м. Дніпро).

«Молодь може будувати майбутнє лише за умови, коли вона добре розуміє минуле і ситуацію, чому склалося саме так, коли здатна творчо мислити та переосмислити історію власної держави. Цей конкурс проводиться вперше та мотивує молодь до наукових пошуків», – зазначив Борис Холод, президент Університету імені Альфреда Нобеля та ініціатор проведення конкурсу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Ніжині обиратимуть найкрасивішу студентку

Роботи приймали до 25 квітня, а вже 26 квітня стали відомі результати та імена переможців І етапу.

«Наша мета досягнута. Конкурсна комісія отримала роботи від школярів та студентів з 20 областей України. У ІІ етапі конкурсу, 17 травня, будуть визначені переможці, які отримають головні призи – грошову винагороду та публікацію тез дослідження у науковому виданні. За головні призи будуть змагатися 40 студентів та 24 старшокласників», – додає Анатолій Задоя, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин та економічної теорії Університету імені Альфреда Нобеля та голова конкурсної комісії.

Проведення конкурсу одностайно підтримали в Міністерстві освіти та науки України. Фінал відбудеться 17 травня. Переможці І етапу візьмуть участь у  науково-дослідній конференції, а журі конкурсу визначить переможців у кожній номінації та віковій категорії, студенти можуть отримати головний приз у розмірі 10 000 гривень.

Джерело: Нежатин

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register