Суду не буде: радикал Гайдукевич перечекає «корупційну епідемію» в інституті Амосова

20526707_1602313193175461_1106638155_n

Феміда виявилася безсилою проти високого артеріального тиску. Третє поспіль судове засідання у корупційній справі менських радикалів – голови ОТГ Геннадія Примакова та депутата районної ради Валерія Гайдукевича – переносять через тяжкий стан здоров’я Гайдукевича.

У понеділок, 24 липня, коли мало відбутися засідання Менського районного суду, радикалу стало зле, його тиск піднявся до позначки 180 – і місцеві медики констатували в Гайдукевича гіпертонічний криз. ЧЕline провідував хворого у лікарні.

Не покращало радикальному депутату і в середу, 26 липня, знову ж таки, коли мало відбутися судове засідання. Його перенесли на понеділок, 31 липня.

Сьогодні, 31 липня, Валерій Гайдукевич знову не з’явився на засідання суду. За словами адвоката, він начебто збирається звертатися по допомогу до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова.

Нагадаємо, обох радикалів судять за хабар у сумі 1 000 доларів США за гектар земельної ділянки в центрі Мени. Ці судові засідання важливі тим, що прокурор має оприлюднити відео- та аудіофакти, які підтвердять причетність радикалів до кримінальної справи.

Утім, в Україні вже стає гарною традицією – ховатися від слідства і судів у стінах лікарень.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register