Суспільство
Тато вам не мама: на Чернігівщині відзначили батька-одинака за виховання прийомних дітей
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/03/326553731e3ee352592d3378e2e7b3e3-e1488816330115.jpg)
На Чернігівщині відбувся конкурс «Ми щаслива родина».
Про це повідомляє Носівський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Традиційно в ньому беруть участь прийомні сім’ї, у яких забезпечуються взаємини батьків із дітьми на гуманній основі, стабільність у житті прийомної дитини, зберігаються та розвиваються сімейні традиції, підвищується рівень духовних, моральних цінностей і авторитету української родини.
За зайняте ІІ місце в обласному конкурсі «Ми щаслива родина» почесною грамотою та подарунком нагороджено прийомну сім’ю Смаля Олега Івановича з с. Мрин. Чоловік один виховує двох прийомних дітей, позбавлених батьківського піклування.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.