«Телепузики» повертаються: військові – про нову форму

Безымянный

За тиждень українське військо перевдягнеться у нові однострої. Форма з приталеним силуетом, незвичними деталями і новими кольорами буде продемонстрована вже на параді з нагоди Дня Незалежності.

У новій формі бійці вже марширують на репетиціях у військових частинах під Києвом.

«Люди, як побачать, вони будуть з нас сміяться. Сидить вона не на всіх гарно – люди щільної комплекції виглядатимуть у ній кумедно. Ми називаємо це: телепузики повертаються», – заявляє  один із військових.

2

Вдягненими по-новому військові вийдуть на парад на честь Дня Незалежності. Нову форму для української армії створювали багато місяців, затвердили її на початку літа. Один із творців нової форми Олексій Руденко каже, що однострої фактично створили волонтери – художники, історики та дизайнери. В них навіть не було офісу – зустрічалися, вигадували та малювали в кафе.

«Українське військо має бути українським. Якісь специфічні елементи мають бути, і джерелом для натхнення тут може бути тільки досить короткий період першої незалежності 1917-1921 років», – пояснює він.

Нової форми поки що замовили тільки 2 тисячі комплектів – для параду. На фабриці, де її шиють, не дуже вірять у те, що вона сподобається військовим. Після параду нову форму ще кілька місяців тестуватимуть. Перевдягнути армію у нові однострої повністю планують протягом двох років.

Джерело: ТСН

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register