У Прилуках проведуть повний «облік» собак

doge

Аби вирішити питання з безпритульними тваринами, в Прилуках вирішили створити Реєстр собак, куди заноситимуть усі відомості про тварину та її власника.

Така діяльність проводиться у рамках відповідної програми КП «Послуга», на базі якого діє реабілітаційний центр для тварин, що й займається реєстрацією собак. Допомагає в реалізації такої ініціативи Прилуцький козацький полк, який надає волонтерів. Вони проводять обхід домогосподарств і реєстрацію тварин.

До того ж, ГО «Небайдужі прилучани» зголосилися допомогти підприємству в створенні програмного забезпечення, де й буде електронна база з даними собак.

«Ми плануємо обійти всі господарства в Прилуках. У рамках програми передбачене надання безкоштовної бирки для собаки та паспорта-картки, що складається в двох екземплярах Один надається господарю тварини, інший залишається у нас», – розповідає Роман Савенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Собачий армагедон»: центр Чернігова «захопили» безпритульні собаки

До реєстру входитимуть тільки ті чотирилапі, які мають домівку. Їх вноситимуть у базу для того, щоб у разі, якщо собака загубиться, її можна було ідентифікувати та повернути додому.

«Кількість безпритульних тварин у місті зростає в геометричній прогресії, тому й виникла потреба запроваджувати такі заходи, що зупинили б цю тенденцію», – пояснює керівник реабілітаційного центру.

Тварин розпочали реєструвати два тижні тому. За цей час вдалося охопити половину одного з віддалених районів міста. Але робота продовжуватиметься, поки всі собаки не будуть зареєстровані.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register