Суспільство
Транспортники повідомили про «шалену» популярність транспортної картки
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/49300540_1860595360718023_7121869608646082560_n-e1560231585813.jpg)
Керівник управління транспорту, транспортної інфроструктури та звязку Чернігівської міської ради Олександр Рижий відзвітував про кількість користувачів транспортною карткою. Наразі їх кількість серед тих, хто їздить, становить 47%, без пільговиків.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міський голова Чернігова піддав сумніву необхідність пільгових перевезень
За словами керівника ЧТУ Лавренюка, картка — це дешевше та зручно, але населення чомусь поки що не хоче переходити на користування нею.
«Розрекламуйте максимально інформацію про картку через ЗМІ. Для нас бажано, щоб 100% людей користувались транспортною карткою», — сказав мер Чернігова.