Третину зареєстрованих безробітних в області становить молодь

630_360_1569847229-874

У Чернігівській області протягом минулого року на обліку в службі зайнятості перебували 9,8 тисячі громадян віком до 35 років, повідомляють в обласному центрі зайнятості. Це майже 30% від загальної кількості безробітних. З них 90% до реєстрації у службі зайнятості мали професійний досвід, зокрема у сільському, лісовому та рибному господарствах, у сфері державного управління й оборони, торгівлі та ремонту, переробній промисловості тощо. Решта (10%) — громадяни, які з різних причин не були зайняті більше року, а також випускники навчальних закладів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині колишні безробітні розпочинають власні справи

Так, упродовж 2019 року послугами служби зайнятості скористалися 377 випускників, з яких більшість (292 особи) закінчили виші, 79 — випускники професійно-технічних навчальних закладів.

За направленням обласної служби зайнятості торік роботу отримали 2,8 тисячі безробітних молодих громадян. Крім цього, до офіційного працевлаштування 602 особи проходили професійне навчання на замовлення роботодавців, більше тисячі — залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

На початок цього року на обліку в службі зайнятості налічувалось 2,9 тисячі безробітних віком до 35 років, що на 12% менше проти аналогічного періоду 2019-го.

Чернігівський обласний центр зайнятості

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register