Троє педагогів ніжинської гімназії стали «Учителями року»

На початку грудня в Ніжині відбувся конкурс «Учитель року-2016».

Учителі гімназії №3 гідно презентували заклад, успішно виступивши на всіх етапах конкурсу.
Алла Афоніна – переможець у номінації «Учитель біології», Сергій Гах – переможець у номінації «Учитель інформатики», Лариса Ласа – лауреат у номінації «Учитель початкових класів».

14012017_uchiteli2

 

Педагогічне кредо Алли Миколаївни: «Щоб мати право вчити інших, потрібно постійно вчитись самому».

Школа для неї є маленьким світом із злетами та падіннями. Алла Афоніна захоплюється птахами, бо вони є уособленням волі. Діти в неї асоціюються теж з птахами: інколи – безпомічні, а далі – готові до самостійного польоту.

За період підготовки до конкурсу вчитель опрацювала багато літератури з психології, ознайомилась із сучасними методиками та їх застосуванням у навчально-виховному процесі. Майстер-клас, проведений нею, об’єднав програмові моменти 5-7  та 9-х класів у єдине гармонійне методичне ціле та продемонстрував її методичні надбання. Урок «Харчування та здоров’я», проведений у формі інтелект-кафе, був цікавим та корисним для учнів. Максимальні 50 балів засвідчили високий професіоналізм учителя.

14012017_uchiteli3

 

Сергій Гах у школі працює зовсім недавно. Із його приходом життя в комп’ютерному класі набуло особливої динаміки та енергетики.

Сергій Олексійович – за науковий підхід у викладанні предмету. Йому імпонують зміни в програмі щодо викладання інформатики з другого класу, а ще він стверджує, що необхідно вчити дітей логіки. Це буде першою сходинкою до вивчення інформатики. Саме з таким баченням викладання предмету Сергій Гах взяв участь в конкурсі «Учитель року».

Своїм майстер-класом він мав за мету познайомити колег, як з допомогою мобільних телефонів можна швидко сканувати відповіді учнів. Урок, присвячений видам форматування, учитель провів, використовуючи сучасні комп’ютерні методики.

14012017_uchiteli1

Лариса Ласа – учитель початкових класів. Тема її майстер класу – «Акмеологічні технології в навчальному процесі». Підгрунтям для її розуміння є теорія творчого мислення  Едварда де Боно («Теорія шести різнокольорових  капелюхів»). Білий – режим концентрації уваги на всій інформації, якою ми володіємо. Червоний – капелюх емоцій та почуттів. Жовтий – позитив, чорний – негатив, зелений – творчість та креативність. Синій – капелюх мислення.

Використання цієї теорії, на її думку, є доцільним у всіх ланках навчально-виховного процесу.

Конкуренція серед учителів початкових класів була чималою, адже змагалось шість учасників. Лариса Миколаївна відкрила в собі нові грані, зуміла побороти хвилювання, познайомилась із новими людьми.
Алла Афоніна та Сергій Гах з 20 січня братимуть участь в обласному конкурсі, тож бажаємо їм не тільки успішно представити Ніжин, а й отримати задоволення, нові враження, збагатитися новим педагогічно-методичним досвідом.

Джерело: mynizhyn.com

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register