Центр «Логос» відзначив 15-річчя (Фото)

  • Центр «Логос» відзначив 15-річчя (Фото)
  • Центр «Логос» відзначив 15-річчя (Фото)
  • Центр «Логос» відзначив 15-річчя (Фото)
  • Центр «Логос» відзначив 15-річчя (Фото)

*Актуально

У Чернігові депутати від політичної партії «Наш край» привітали із 15-річчям діяльності колектив і вихованців благодійної організації батьків і дітей-інвалідів з дитинства «Логос».

На урочистості в організації завітали депутати Чернігівської міської ради від «Нашого краю» Сергій Вакуленко та Наталія Хольченкова, депутат Деснянської районної у місті ради від «Нашого краю» Тетяна Васкова.

Також «Логос» привітали представники влади і багаторічні партнери.

Сергій Вакуленко зазначив, що з порога в «Логосі» відчувається родинне тепло, тут створені необхідні умови для розвитку, підтримки, соціалізації людей з особливими потребами. Депутати від «Нашого краю» побажали розвитку – центру «Логос», добра і щастя – вихованцям, їхнім батькам і педагогам.

Крім того, передали символічний подарунок і солодощі від благодійного фонду Валерія Давиденка «Наш край».

Керівник центру Надія Лозбень подякувала усім партнерам за допомогу та підтримку. Вона зазначила, що для багатьох вихованців «Логос» є другим домом.

«Дякуючи Богу, були люди, які не відверталися від нас, допомогли, і є такий чудовий заклад», – наголосила вона.

Благодійна організація батьків та дітей-інвалідів з дитинства «Логос» працює в Чернігові з 2003 року, за цей час вона пройшла шлях свого становлення. У 2005 році «Логос» отримав приміщення, де розташовується і донині. Її постійно відвідують понад 30 людей з особливими потребами. За час своєї діяльності організація реалізувала низку проектів за підтримки урядів Німеччини, Японії, США, громадських організацій Грузії тощо.

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register