«Ціни на матеріали зросли, волонтерів обмаль»: священник із Чернігівщини розповів, як плетуть маскувальні сітки
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/451139528_1015295673423105_133008882218756139_n-e1721382113320-780x470.jpg)
У складний для України час, коли мужні українці зі зброєю в руках боронять нашу Батьківщину, небайдужі громадяни в тилу роблять свій посильний внесок: допомагають армії, піклуються про переселенців і постраждалих унаслідок військової агресії, тримають економічний фронт. Також багато хто плете маскувальні сітки, які дуже потрібні нашим захисникам.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/450333012_1206567870688619_2606184067560551720_n-856x642.jpg)
Маскувальні сітки активно плетуть у Седнівській громаді. Причому до роботи майже рік долучається місцевий священник – отець Тимон (Тимур Блиненць), настоятель Свято-Георгіївського храму в Седневі. Про це ЧЕЛАЙН уже розповідав у своїх публікаціях.
Нині ж локацій, де плетуть сітки, побільшало.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Освіжаються навіть трактористи та комбайнери: в селі на Чернігівщині встановили водяну рамку
«Плетуть у Седневі, в Смичині, тепер ще долучився Великий Дирчин. Серед планів – охопити всю громаду, якщо, звісно, будуть охочі плести сітки. Плетуть волонтери та люди, які стоять на біржі праці, Седнівська селищна рада сприяє залученню працівників.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/450211941_8226526127368185_4009860710969321464_n-856x642.jpg)
На жаль, останнім часом дуже важко зібрати кошти на матеріали, плести сітки йдуть зараз неохоче, може, спека, може, ще не зрозуміли, що війна триває, що треба єднатися та в три зміни допомагати нашому війську.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/448978143_1453881401910620_2800971750519774349_n-856x642.jpg)
Плету і сам, і прошу долучатися всіх. Зараз оголошуємо збір на матеріали та основу, потрібно зібрати 7500 грн. Ціни зросли, волонтерів обмаль, а сітки потрібні постійно.
Охочих допомогти просимо доєднуватися.
Приватбанк
ГО СЕДНІВСЬКИЙ КРАЙ
UA333052990000026008026309133
Карта
5169335106068964
Кожна гривня важлива!» – в коментарі для ЧЕЛАЙН зазначає отець Тимон.
Ірина Осташко
Фото – Тимур Блинець
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv