Суспільство
У чернігівському Березовому гаю висадили дерева (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/130301473_3471130382986252_3776608688248777032_o-e1607246295630.jpg)
Вчора еко-активісти Чернігова провели останюю в цьому році посадку. 15 кущів спіреї, рожевого сніжноягіднику і горобина сформували композиційні групи в парку Березовий гай.
Про це повідомляє ГО «Еко Місто».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На півночі Чернігівщини вовки нападають на людей
«Земля ще не промерзла і дуже м’яка. Ми висадили рослини разом з комом землі, пролили лунку водою для ущільнення і засипали сухою землею, вкривши коріння опалим листям. Все за технологією, не хвилюйтеся»,- йдеться у повідомленні.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv