Суспільство
У чернігівському дошкільному закладі побував «Ревізор»
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/1553693077_mycollages-3-e1553851726864.jpg)
У закладі дошкільної освіти №17 відбулася розвага до дня Здоров’я: «До вас їде Ревізор!». «Ольга Фреймут», яку зіграла вихователь закладу, завітала до дитсадка, перевірила його і подарувала золоту відзнаку.
Про це повідомляє управління освіти Чернігівської міськради.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ревізор» проінспектував один із готелів Чернігівщини