У Чернігова з’явиться ще один партнер — французьке місто Сен-Дені
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/512d3103ddf0371691ce5186a5ae7345-medium661-e1698306701845.jpg)
Найближчим часом буде підписана офіційна угода про співпрацю. Про це повідомляють у Чернігівській міськраді.
«Я спілкувався з міським головою Сен-Дені, я записував звернення, його показали депутатам міської ради. Вони голосують на найближчій сесії і ми проголосуємо на найближчій сесії про встановлення партнерських стосунків між містом Сен-Дені та Черніговом», — сказав в.о. міського голови Чернігова.
Налагодження співпраці триває вже протягом кількох місяців. Чернігівські діти в її межах мали змогу цього літа відвідати Сен-Дені. Мета цієї поїздки була культурно-реабілітаційна, зазначив під час наради в.о. міського голови.
Як відомо, у Чернігова вже є місто-побратим у Франції — Реймс. Завдяки цій співпраці група інших чернігівських школярів і школярок, які під час війни втратили одного з батьків, також здійснила візит до цього міста.
Фото – ілюстративне
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv