Суспільство
У Чернігові комунальники відкрили доступ до зливнівок
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/12058_1-e1548833430526.jpeg)
Працівники дільниці очисних споруд і зливової каналізації комунального підприємства «АТП-2528» Чернігівської міської ради почистили від снігу підходи до зливових колодязів перед відлигою.
Про це повідомляють у КП «АТП-2528».
Комунальники, знаючи прогноз погоди, відкрили доступ до зливнівок у різних районах міста. Насамперед там, де можуть виникнути великі калюжі через танення снігу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зливнівки у сквері Хмельницького протрималися менше року
Сьогодні ж працівники цієї дільниці «АТП-2528» чистять підходи до зливових колодязів на вулиці Київській. Наступна – вулиця Шевченка.