Суспільство
У Чернігові кондуктор випихала «зайвих» людей із тролейбуса (Відеофакт)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/im578x383-virus7_reuuters-e1603807446994.jpg)
Як відомо, Чернігів залишається у «червоній» карантинній зоні. Тому громадський транспорт перевозить лише ту кількість пасажирів, що займає сидячі місця.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три села на Чернігівщині визнані осередком спалаху коронавірусу
Однак містяни не зважають на коронавірус і намагаються якомога тісніше забитися в міський транспорт. Тому одній із кондукторів чернігівського тролейбуса довелося випихати «зайвих» пасажирів.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Відео «Чернігів оперативний»