У Чернігові можуть створити музей під відкритим небом з міні-копіями українських архітектурних споруд
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/04/17841593_609599485914592_2131872285_n-e1491978206709.jpg)
У Чернігові можуть створити музей під відкритим небом з міні-копіями українських архітектурних споруд.
Про це повідомив заступник чернігівського міського голови Олександра Ломако у коментарі під публікацією чернігівця Дмитра Тігранова у Facebook.
«В Європі дуже популярні різні парки мініатюр. Це особливий вид музею під відкритим небом, а якому демонструються зменшені копії архітектурних будівель і технічних об’єктів. Було б чудово зробити щось подібне в Чернігові, наприклад, «Україну в мініатюрі», де були б представлені визначні місця кожної області», — написав Дмитро Тігранов.
Олександр Ломако зауважив, що над цим питанням вже працюють, але деталі розголошувати він не став. А отже, у Чернігові скоро може з’явитися новий туристичний об’єкт. Яким він буде – покаже час.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.