У Чернігові муніципальна поліція – з квітня

У Чернігові муніципальна поліція розпочне свою роботу з квітня.

Про це ЧЕline повідомили в прес-службі Чернігівської міської ради.

Зараз на офіційному сайті міської ради вже розміщене перше оголошення про набір працівників до муніципальної поліції, прийняті перші заяви.

Про це відзвітував депутатам начальник КП «Муніципальна поліція» Віталій Хрустицький сьогодні під час засідання сесії міської ради.

Після обговорення рада затвердила Програму забезпечення діяльності комунального підприємства «Муніципальна поліція» міської ради на 2017 рік.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, становить орієнтовно 2 мільйони 621 тисячу гривень із міського бюджету. Гранична кількість працівників – 22 чоловіки.

За словами Віталія Хрустицького, працівників відбиратимуть за конкурсом, зважаючи на фізичну та психологічну підготовку претендентів.

Він також зазначив, що муніципальна поліція планує активну співпрацю з представниками засобів масової інформації, спільні рейди з ними, аби люди одразу бачили їхню роботу, та закликав до співпраці всі громадські організації, які серед пріоритетів своєї діяльності вбачають охорону громадського порядку.

У Чернігові ще необхідне вирішення низки організаційних питань, зокрема про набір персоналу та визначення місцезнаходження муніципальної поліції, а також юридичне закріплення за працівниками муніципальної поліції права складати протоколи.

Депутати міської ради схвалили це рішення 32 голосами «за».

Як вже повідомлялося раніше, комунальне підприємство «Муніципальна поліція» створене рішенням міської ради від 30 листопада минулого року. Головними аспектами діяльності муніципальної поліції є: контроль за виконанням Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання та прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів і додержання тиші в громадських місцях Чернігова, забезпечення виконання законодавства в сфері екологічної безпеки, боротьба зі стихійною торгівлею, робота з профілактики правопорушень.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register