У Чернігові на підтримку політв’язнів і військовополонених встановлять капкани

2019-08-15_171000

В Одесі розпочато регіональний тур десятьма містами України на підтримку українців, які незаконно утримуються у в’язницях Російської Федерації та в окупованому нею Криму. Закінчиться він 10-го жовтня в Чернігові.

У десяти містах країни буде розміщено інсталяцію зі 121 капкану. Це символ 97 політв’язнів і 24 українських військовополонених моряків, кинутих за грати Кремлем, починаючи з 2014 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Прилуках провели акцію на підтримку полонених моряків

Також буде представлено останню інформацію про ситуацію з українськими політв’язнями. Родичі полонених поділяться історіями та прикладами безправ’я та залякування, які чинить Російська Федерація й окупаційна влада на Кримському півострові.

Усі небайдужі городяни зможуть проявити солідарність, написати листи ув’язненим українцям або надати допомогу Об’єднанню родичів політв’язнів Кремля. Крім того, можна долучитися до глобальної акції #SaveOlegSentsov, що постійно набирає волонтерів.

За словами голови Центру прав людини ZMINA Тетяни Печончик, мета туру «В’язні Кремля» – підтримати українських політичних ув’язнених і військовополонених, допомогти їхнім родинам і продемонструвати солідарність різних міст України в протистоянні російській агресії.

Регіональний тур триватиме два місяці – з середини серпня до середини жовтня – після акцій в Одесі активісти відвідають Херсон (15 серпня), Харків (3 вересня), Маріуполь (6 вересня), Запоріжжя (10 вересня), Дніпро (12 вересня), Львів (16 вересня), Чернівці (19 вересня), Вінницю (1 жовтня) і Чернігів (10 жовтня).

1565705647_kapkan1-przvischa

Олександр Штупун, інформагентство «АрміяInform» 

Фото – zik.ua

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register