У Чернігові нагороджено переможців обласного конкурсу «Краща інноваційна розробка»

2020-12-26_200316

Днями у Чернігові відзначили переможців та учасників конкурсу «Краща інноваційна розробка». Організовують конкурс вже другий рік поспіль Департамент економічного розвитку ОДА та Агенція регіонального розвитку Чернігівської області в рамках виконання обласної Програми «Чернігівщина — конкурентоспроможний регіон».

Олександра Хомик зазначила, що в поточному році на конкурс подано 12 робіт у чотирьох номінаціях. Після розгляду поданих інноваційних розробок члени конкурсної комісії вирішили:

у номінації «Технічні та технологічні новації»:

— переможець: «Виробництво безкорпусного електротранспорту модульного типу» (Національний університет «Чернігівська політехніка»);

— 2-е місце: «Універсальний двоканальний прилад РП2-М» (ПП НВФ «Регмік»);

— 3-є місце «Енергозберігаючий похилий конвеєр для прибирання гною» (ВП «Національного університету біоресурсів і природокористування України» «Ніжинський агротехнічний інститут»).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трьох юних винахідників з Чернігівщини відзначили на всеукраїнському конкурсі

У номінації «Агроінновації»:

— переможець:«Біологічний консервант Субтікон – ефективний засіб для підвищення якості та терміну зберігання плющеного вологого зернофуражу» (Інститут мікробіології та агропромислового виробництва НААН);

— 2-е місце: «Новий штам Trichoderma viride – ефективний засіб захисту сільськогосподарських рослин від збудників хвороб та підвищення їх продуктивності» (Інститут мікробіології та агропромислового виробництва НААН);

— 3-є місце: «Електромагнітний стимулятор посадкової картоплі» (ВП «Національного університету біоресурсів і природокористування України» «Ніжинський агротехнічний інститут»).

У номінації «Електронні та інформаційно-цифрові технології:

— переможець: «Програмно-апаратний комплекс психофізіологічної діагностики «Психолот-1» (ТОВ «НВП «Метекол»);

— 2-е місце: «Геоінформаційна система мережі зовнішнього освітлення міста Чернігова – GIS_LNChe» (Національний університет «Чернігівська політехніка»).

У номінації «Соціально-економічні технології:

— переможець: «Екоосвітній онлайн – простір «Ceres Hub» (Національний університет «Чернігівська політехніка»).

Учасники заходу відзначили велику суспільну значущість конкурсу та висловили подяку облдержадміністрації за увагу до розробників інноваційних технологій.

 

Довідково. Учасниками конкурсу «Краща інноваційна розробка» можуть бути: науковці, інженерно-технічні працівники та винахідники. До участі приймаються інноваційні розробки (винаходи), розроблені за останні 5 років, що впроваджені у виробництво або знаходяться на стадії розробки. Участь у конкурсі безкоштовна.

Склад конкурсної комісії формується із представників органів влади, громадських та наукових організацій, вищих навчальних закладів, підприємств.

Конкурсні роботи приймаються за такими номінаціями: технічні та технологічні новації, агроінновації, електронні та інформаційно-цифрові технології, соціально-економічні технології, молодіжні новації.

З метою популяризації інноваційних розробок серед підприємців області формується каталог з конкурсних робіт. У ньому розміщено короткий опис конкурсних робіт, інформацію про розробників та контакти.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register