У Чернігові планують витратити 50 тисяч євро на закупівлю обладнання для ліцеїв міста
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/415034905_343977025167695_7333551032666580962_n-e1705416949136-780x470.jpg)
50 тисяч євро, які для міста Чернігова надійшли від міжнародних партнерів, планують витратити на закупівлю обладнання для предметних класів у ліцеях Чернігова, про це під час щотижневої ранкової наради 16 січня повідомив начальник управління освіти ЧМР Василь Білогура:
– Ці 50 тисяч євро підуть на закупівлю обладнання для предметних кабінетів ліцеїв.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові презентували нове шкільне меню
Нагадаємо, в бюджеті міста Чернігова на 2024 рік на цей напрям уже закладено 12 мільйонів гривень.
– Якщо буде можливість, бажано розглянути питання хоча б якогось косметичного ремонту цих кабінетів. Адже встановлення нового обладнання плюс ремонт, як показує практика, зовсім інакше мотивують дітей до навчання, їхнє перебування там стає більш комфортним.
Журналіст: Таліна Тарасенко
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv