У Чернігові по-особливому відзначили ювілей головного режисера

26166000_1263038810463609_5262396989236756470_n

На початку січня 65-річний ювілей відсвяткував заслужений діяч мистецтв України, головний режисер і директор Чернігівського Молодіжного театру Геннадій Касьянов.

Чернігівська ОУНБ ім. В.Г.Короленка називає його постійним користувачем, другом і партнером.

Із нагоди ювілею режисера у відділі мистецтв бібліотеки розгорнута озвучена книжково-ілюстративна виставка «Сучасна проза у виставах Геннадія Касьянова».

Користувачі бібліотеки та гості міста мають змогу ознайомитися з публікаціями відгуків Людмили Пархоменко та Марти Єлісєєвої від перегляду вистав режисера за творами авторів сучасної української прози, які представлені на виставці: «Воццек» (за романом письменника, журналіста і поета з Івано-Франківська Юрка Іздрика), «Повернення придурків» (за романом молодого автора Петра Яценка), «Вечірній мед» (за твором нашого відомого сучасника, лауреата премії ім. Т.Г.Шевченка Костянтина Москальця). Вистави талановито зіграні акторами Молодіжного театру.

Цікавою для глядачів стала моновистава «Падлюччі лекції» за твором сучасного українського письменника Михайла Бриниха, де в ролі доктора Падлюччо перед глядачем з великим успіхом виступила актриса Молодіжного театру Юлія Матросова.

Доповненням до книжкової виставки є показ відеофрагментів із цих вистав.

Озвучена книжково-ілюстративна виставка «Сучасна проза у виставах Геннадія Касьянова» триватиме до 15 січня.

Джерело: Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password