Суспільство

У Чернігові презентували проєкт «Молодіжний кліматичний центр»

9 вересня 2020 року на агробіостанції Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради в урочищі Ялівщина відбулася презентація грантового проєкту «Молодіжний кліматичний центр».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Ніжині презентували проєкт «Мистецтво перемагати булінг»

Проєкт реалізується в контексті Меморандуму про співпрацю між Програмою малих грантів ПРООН-ГЕФ глобального економічного фонду, Управлінням освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, Державною екологічною інспекцією і низкою освітніх закладів області. Виконавцем проєкту є Чернігівська обласна організація Українського товариства охорони природи.

Проєкт реалізується на базі Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді, що співфінансує цей проєкт. У рамках проєкту на агробіостанції ліцею буде відкрито кліматичний центр, аналогів якому в Україні немає.

У презентації проєкту взяли участь керівний склад Програми малих грантів ПРООН-ГЕФ в Україні та Микола Конопацький, начальник Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації. Очільник освіти області відзначив особливу роль молоді в збереженні екологічного й кліматичного благополуччя планети.

Учні ліцею презентували науково-дослідницькі проєкти, які планують розгортати на базі кліматичного центру.

Управління освіти і науки Чернігівської ОДА

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button