У Чернігові презентують книгу «Авдіївка. Шлях до перемоги»
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/2018-12-01_113923-e1543657421273.png)
Для мешканців Чернігова добровольці АТО (ООС), письменники Аліна Косовская та Віталій Кудін Старший презентують книгу про життя та боротьбу за майбутнє України прифронтового містечка Авдіївка.
Захід відбудеться 4 грудня о 16:00 2018 року в приміщенні Чернігівського обласного молодіжного центру (вул. Магістратська, 3).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові вийшла книга про Донбас
«Авдіївка. Шлях до перемоги» – це збірка оповідань про життя 26 простих людей, які творять сучасну історію України. 15 із них – звичайні мешканці маленького індустріального містечка на Донбасі – Авдіївки, у долі яких в одну мить увірвалась війна. Вони – з тих, хто не зламався. Хто не зважав на складні обставини, в котрих опинився, а доклав усіх зусиль, аби врятувати рідне місто та власну країну. Ще 11 історій – розповіді військовослужбовців, для яких Авдіївка стала другою домівкою. Які відчули, що мешканці міста підтримують їх і готові забезпечити надійний тил для своїх захисників.
На прикладі Авдіївки автори книги розкажуть, як борються за Україну міста Донбасу. Попри всі стереотипи та багаторічну пропаганду, серед мешканців прифронтової зони є багато справжніх патріотів. Кожен з них робить вагомий внесок в історію, переломний момент якої почався на Сході України 2014 року.