Суспільство

У Чернігові розпочинаються новорічні святкування. Де зустріти Святого Миколая протягом дня?

Сьогодні вранці у багатьох міських тролейбусах не тільки звучала музика, а й пасажирів вітав Святий Миколай. Усім пасажирам – і малим, і дорослим – він дарував цукерки і вітав їх з новорічними та різдвяними святами. Цій традиції, яку в Чернігові започаткували спільно міське управління культури і КП «ЧТУ», вже другий рік. І містянам вона, вочевидь, подобається – неочікувана зустріч з вісником свята викликає в пасажирів посмішку і піднімає настрій.

«Коли Святий Миколай дарує цукерку – це дрібничка, яка вона створює настрій. Це прекрасно, особливо перед робочим днем», — вважають організатори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Казкове містечко у Чернігові запрацює на Миколая

Сьогодні ж у Чернігові стартують і всі інші міські святкові дійства.

У Міському палаці культури ім. В. Радченка з сьогоднішнього дня проводяться новорічні дитячі вистави. Цього року вони – на основі циркової програми. Все дуже видовищно і захоплююче, будуть і карколомні трюки, і інтерактив з глядачами. У виставі задіяно 110 учасників! Це як професійні, так і самодіяльні артисти.

З 15.00 сьогодні ж відкривається Резиденція дідуся в міському Туристично-інформаційному центрі (вул. Шевченка, 9). Дивіться подробиці на афіші.

А об 18.00 жителів і гостей міста запрошують на відкутиття Казкового містечка на Красній площі, щоби разом запалити новорічні вогні. Формат свята цього року буде європейським: концерт не довгий (на одну годину), але насичений і яскравий. Організатори готують сюрпризи, багато музики для святкового настрою, новы атракцыони та багато різних розваг, серед яких кожен гість знайде собі те, що до смаку.

Потім, з 19.00 – DJ party. До речі, з дітками на центральну площу міста доречно прийти заздалегідь – з 17.00 на локації біля сцени малечу розважатимуть аніматори.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Прес-служба Чернігівської міської ради

Ще статті по темі

Back to top button