У Чернігові відкриють перший клас IT
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/18472132_1500262993380482_899489985_o-e1494489295905.jpg)
У новому навчальному році в Чернігові набиратимуть першачків, які від початку навчання поглиблено вивчатимуть сучасні інформаційні технології. Це стало можливим завдяки перейменуванню профільного міського навчального закладу – Інформаційно-технологічного ліцею № 16.
Сьогодні на засіданні виконкому міської ради ліцей отримав нову назву – Навчально-виховний комплекс ЗОШ I-III ст. Інформаційно-технологічний ліцей № 16.
«Це дасть змогу набрати перший клас і в 16-й школі відкрити ланку початкової школи. У цьому навчальному закладі дітки зможуть уже з другого класу поглиблено вивчати інформаційні технології», – зазначив Василь Білогура, начальник міського управління освіти.
Також на засіданні міськвиконкому Чернігівський ДНЗ № 68 «Пізнайко» перейменували на «Пізнайко. Центр розвитку дитини».