У Чернігові вшанували Тараса Шевченка

ed81a67b570c75e868e6df836d472efc-big1080

Біля пам’ятника Шевченку в Чернігові 9 березня відбулися урочистості з нагоди 207-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря. Зібрання, яке в цей день проводиться тут щороку, об’єднало представників керівництва міста й області, депутатів, громадського активу, просто небайдужих громадян, які побажали прийти. Вклонитися батьку української нації та покласти квіти до його пам’ятника прийшли й секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако та керівник управління культури міста Олександр Шевчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тарас Шевченко: цікаві факти, про які ви не здогадувались

Не можна було не проникнутися тарасовим словом під звуки відомих кожному українцю пісень на його вірші у виконанні Академічного Чернігівського народного хору та духового оркестру. Звучали проникливі слова ведучих – заслужених артистів України Наталії Максименко та Олексій Биша.

Також цього року вірші Кобзаря біля пам’ятника для всіх присутніх прочитали не тільки артисти, а й особливі учасники – молоді люди з інвалідністю. Кожен – свій улюблений твір. «Тарас Шевченко мріяв про єдину сім’ю у вільному суспільстві з  рівними можливостями, мріємо про це і ми… І не тільки мріємо, але і діємо, – наголосили ведучі. – Шевченко доступний кожному, Шевченко без бар’єрів!»

Учасники поклали квіти до пам’ятника Кобзареві. Потім, за вже сталою традицією, був оголошений «відкритий мікрофон» і прочитати вірші Тараса або сказати своє слово про нього запросили всіх, хто мав таке бажання.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register