У Чернігові запалили свічки і молилися за жертв Голодоморів (Фоторепортаж)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/11/CC7K0857-e1511687535392.jpg)
У Чернігові біля П’ятницької церкви 25 листопада відбувся меморіальний захід до Дня пам’яті жертв голодоморів.
Як було наголошено, 25 листопада, у День пам’яті жертв голодоморів, уся наша країна разом з міжнародною демократичною спільнотою вшановує пам’ять жертв вчиненого комуністичним тоталітарним режимом геноциду українського народу. 84 роки тому на нашій землі радянська влада здійснила страшний злочин – організувала голод, що знищив мільйони українців.
Заупокійну літію за жертвами Голодомору відправив керуючий Чернігівською єпархію Української Православної Церкви Київського Патріархату Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.
Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували співвітчизників, які загинули голодною смертю. На завершення присутні запалили свічки в пам’ять про численні жертви нашого народу, про тих, хто загинув, та тих, хто попри все не скорився.
Фоторепортаж Віктора Кошмала