У «Десні» визначали кращих ремонтників (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/72387283_2446790402108483_5308484525934772224_n-e1570893041213.jpg)
Ранок суботи в «Десні» розпочався зі змагань. Цього разу визначали краще відділення по ремонту бронетанкової техніки та озброєння. Змагалися команди підрозділів Навчального центру з трьох номінацій: спортивної, медичної та професійної.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Деснянські» снайпери вибороли друге місце на змаганнях у Литві
У першому етапі учасники на швидкість переносили танкові акумуляторні батареї, колоди для самовитягування, буксирні троси та перекочували бочки з пальним (200 л).
У другому етапі евакуювали пораненого з танку та надавали домедичну допомогу.
У третьому – робили повне розгортання танкової ремонтної майстерні ТРМ-80 та обслуговували акумуляторні батареї.
За підсумком балів в усіх етапах кращими стали ремонтники піхотного полку, друге місце посіли представники танкового полку, а третє – ремонтно-відновлювального батальйону.
Кращі військовослужбовці братимуть участь у змаганнях вже на першість Збройних Сил України.
Навчальний центр «Десна»
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv