Суспільство
У гаражі чиновника міськради миші з’їли півмільйона гривень
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/ccf1bdcfed4594f0f647e46e600cc7281-e1522512303463.jpg)
Досить прикра ситуація трапилася в одного з чиновників Чернігівської міської ради.
Із власних джерел Чеline стало відомо, що керівник одного з комунальних підприємств міста зберігав у гаражі кругленьку суму грошей – майже 500 тисяч гривень.
Днями чоловік вирішив сходити у гараж за грошима. Коли розкрив схованку, де лежала «заначка», ужахнувся – майже усі купюри пошкодили миші. Скоріше за все, цілу зиму чиновник не ходив до гаража, тож не знав, що там розвелися гризуни.
До речі, півмільйона гривень, які горе-чиновник ховав у гаражі, були не задекларовані.
З 1 квітня 🙂
Так ему и рада