У громаді на Чернігівщина дітвора активно проводить позашкільний час
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/412635125_933323965143407_6244893753464447900_n-780x470.jpg)
Дітвора, що навчається в Стольненському закладі загальної середньої освіти, активно та креативно проводить час поза шкільними уроками. Цього разу, наприклад, школярі виготовляли яскраві та креативні ялинкові прикраси в межах Європейського молодіжного проєкту:
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/412952792_933324008476736_3702891119871107495_n-1024x461.jpg)
Під час творчого майстер-класу діти виготовляли барвисті й засніжені новорічні іграшки, в перервах між роботою дивилися мультфільми. А гра в настільні ігри стала цікавим і затишним завершенням заходу, що припало до душі як дітям, так і дорослим, об’єднавши їх у дружнє коло. Захід минув вдало, затишно та неймовірно цікаво — за це ми дякуємо організаторам. Збройним Силам дякуємо за те, що наші діти можуть насолоджуватись щасливими митями дитинства, і віримо, що вони матимуть мирне майбутнє. Єднаймося, наближаймо Перемогу разом — і все буде Україна!
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/412684796_933324031810067_7011232216673303988_n-289x642.jpg)
Інформація зі сторінки «Стольненський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів»