У громаді на Чернігівщині школярі стажуються на СТО
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/426720567_3739842516335338_6650157284864825418_n-e1707750404331-780x470.jpg)
Ми вже розповідали, що в Корюківці молодіжний центр «КУБ» у співпраці з багатьма організаціями й установами Корюківської громади реалізує актуальний проєкт «Свідомий вибір – успішне майбутнє». Він передбачає надання можливості майбутнім абітурієнтам пройти одно- чи кількаденне стажування за спеціальностями, які вони для себе вибрали.
Цьогоріч спробувати себе в професії мрії вирішили 55 учнів 9-11 класів. Стартували від початку 2024 року.
За словами Володимира Онищука, директора Корюківського молодіжного центру «КУБ», багатьох старшокласників цікавить робота в поліції, дехто проходив стажування в суді. Також охочі проходили стажування в лікарні, в школі – на психолога. Є школярі, які хочуть бути кухарями.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Велика вода: на Чернігівщині є загроза затоплення житлових будинків
Натомість нещодавно один учасник проєкту «Свідомий вибір – успішне майбутнє» пройшов стажування на станції технічного обслуговування автомобілів. Майбутній абітурієнт спробував себе за спеціальністю «автоелектрик».
«Загалом проєкт націлений на допомогу молодим людям громади визначитися з майбутньою професією та надати можливість подивитися, чи відповідають уявлення молодої людини про професію самій професії», – зазначає Володимир Онищук.
Ініціаторкою та натхненницею проєкту є колега Володимира Онищука Анна Станіславська, яка взяла на себе перемовини з усіма установами громади, а також домовленості про скерування стажерів до них.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Ірина Осташко
Фото – Корюківський молодіжний центр «КУБ»