У громаді на Чернігівщині виготовляють окопні свічки
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/413032514_1012053846556305_1814614489416775938_n-e1704624675556-780x470.jpg)
У Комарівській громаді стартувала бібліотечна волонтерська акція «Тепло сердець — на фронт, солдатам» з виготовлення окопних свічок.
Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє директор у КЗ «Комарівської публічної бібліотеки» Ірина Холодняк.
«До 5 січня назбирали гроші на парафін. Велика вдячність Святославу Савченку, який передав благодійні внески команд-учасниць меморіалу Геннадія Тоцького з футзалу та Вірі Степанець, котра зробила пожертвування від працівників магазину «Продтовари». Цих коштів вистачило на 25 кілограмів парафіну.
Бляшанки читачі збирали по домогосподарствах села, а картонними ящиками охоче поділилися власники місцевих крамниць.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/413039536_1012054433222913_4784588109462248810_n-482x642.jpg)
Працівники бібліотеки щиро вдячні всім небайдужим землякам, які взяли участь у сьогоднішній акції. Окрема дяка директору Комарівської гімназії Віктору Стриженку та очільнику БФ ТОВ «Українська молочна компанія» Ігору Хлистуну — за допомогу в організації акції; працівникам та вихованцям гімназії — за постійну допомогу; Юрію Красновиду — за методичне керівництво; працівникам сільського Будинку культури — за традиційну готовність підставити надійне плече, а всім-всім-всім учасникам акції — за громадянську позицію.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/413037762_1012053626556327_2308389035540473680_n-482x642.jpg)
Сьогодні ми всі вкотре довели: сила в єдності! Дякуємо! Все буде Україна», — йдеться у повідомленні.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/413029394_1012054053222951_1265422241866250290_n-482x642.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv