У І півріччі понад тисячу пар створили родини на Чернігівщині

1577024866__scho_data_vesillya_rozpovist_pro_vashu_sim_yi_ta_yak_virahuvati_naykraschu_datu_dlya_ciyeyi_podiyi_1_2019_04_28_10_59_30

Весілля – це час, коли збуваються мрії закоханих, а пам’ять створює нові спогади. Реалізувати всі задуми та прагнення громадянам допомагають органи державної реєстрації актів цивільного стану, що в урочистій атмосфері запрошують молодят на весільний рушник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шлюбний договір: скільки мешканців Чернігівщини уклали цю угоду

 «Бажання доповнювати одне одного допомогло молодятам утворити з початку 2020 року майже 4,5 тисячі родини, зокрема майже 2 тисячі шлюбів було зареєстровано на Полтавщині, понад 1,2 тисячі шлюбів – на Сумщині та більше 1,2 тисячі сімей створили на Чернігівщині. З обачливістю та смаком українці обирають свої особливі дати, їм подобаються «красиві» комбінації чисел, які, до речі, припали також і на літню пору року», – зазначила Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

Очільниця також додала, що 02.07.2020 року та 07.07.2020 року в Полтаві з’явилися 11 родин, у Сумах побралася 21 пара та в Чернігові утворилися 20 сімей.

До речі, серед закоханих попитом користується й проєкт Мін’юсту «Шлюб за добу». Послуга зменшує очікування та дає можливість молодятам у скорочений термін провести церемонію одруження. Тільки у червні 2020 року завдяки сучасному сервісу в Полтаві одружилися 28 пар, у Сумах – 23 та 30 – у Чернігові.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register