Суспільство
У кінологічному центрі поліції Чернігівщини показали молоде поповнення
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339028850_791739648539159_4419064059050192486_n-e1680346160846-780x470.jpg)
Невгамовні і грайливі цуценята бельгійської вівчарки малінуа, лабрадора та німецької вівчарки нещодавно з’явилися у кінологічному центрі Головного управління Нацполіції в області. З чотирилапими поліцейськими кінологи вже проводять перші заняття в ігровій формі. Про це повідомляють у поліції Чернігівської області.
Цуценят бельгійської та німецької вівчарок, а також двійко лабрадорчиків до Чернігова передали з розплідника службових собак поліції Хмельниччини. Цуценята швидко ростуть, піддаються дресурі, дуже розумні і спритні.
Чернігівські поліцейські-кінологи переконані, що з маленьких хвостиків виростуть справжні помічники та вартові правопорядку і безпеки.
Як проходять перші заняття з цуценятами — дивіться у сюжеті.