Суспільство
У Козельці оновили освітлення міського парку
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/65107098_671677346626117_3078824177738711040_n-1-e1561623433732.jpg)
У міському парку селища Козелець провели повну модернізацію освітлення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Козелецькому геріатричному пансіонаті відкрили відділення
— Ліхтарі в парку були не енергоощадними, застарілими. До того ж вони були різних моделей, а деякі з них перегоріли, – розповідає Руслан Сочивець, начальник КП «Козелецьводоканал». – Тому актуальним стало питання заміни всіх ліхтарів на нові енергоощадні LED-світильники. Потужність ламп – 30 Вт.
У Козелецькій громаді одним із пріоритетних завдань є підключення вуличного освітлення. Сьогодні в селищі освітлено 26 вулиць, а тепер повністю освітили і міський парк.
Сайт Козелецької селищної ради