У Козельці зняли карантин по АЧС
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/ff9d018aae83fbc06b5feba5a75d8897_XL1-e1544166907413.jpg)
5 грудня на засіданні ДНПК (Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії) при Козелецькій РДА було прийняте рішення про зняття карантину по африканській чумі свиней у сел. Козелець.
Оздоровчі заходи в даному населеному пункті та зонах захисту, контролю і нагляду були проведені згідно з Планом заходів щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації захворювання на АЧС у приватному господарстві у сел. Козелець, Козелецького району, Чернігівської області та діючої інструкції по АЧС.
Про це ЧЕline повідомили в головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернігівській області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безсмертна чума: Куликівщину знову лихоманить
Вказану територію оголошено благополучною щодо АЧС. Днями у приватних господарствах фахівці Держпродспоживслужби Козелецького району провели остаточну дезінфекцію.
На сьогоднішній день Чернігівська область благополучна щодо АЧС. Проте фахівці Держпродспоживслужби закликають власників свиней і приватних господарств бути пильними та обережними, адже на АЧС нині неблагополучні сусідні з Чернігівською області.