У лютому жителям області нараховано пільг та житлових субсидій на 195,7 мільйона гривень
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/519112b1-915d-460c-bc6b-52d35ce55c63-e1583407617758.jpg)
Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Чернігівської ОДА. При цьому житлові субсидії у готівковій формі призначені 111,5 тисячі домогосподарств, у безготівковій формі — 9,2 тисячі. Пільги у готівковій формі отримали майже 15 тисяч осіб, ще 43 тисячі — у безготівковій. Виплати у готівковій формі профінансовані в повному обсязі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Про надання населенню Чернігівської області субсидій у цифрах
В усіх управліннях соціального захисту населення працюють телефони «гарячих ліній», де громадяни можуть отримати кваліфіковані консультації щодо порядку надання житлових субсидій та пільг, а також записатись на прийом у зручний для них час. Зокрема, до Департаменту соціального захисту населення ОДА можна звернутися за телефонами: (04622) 5-60-97, (04622) 5-99-38.
Нагадаємо: дізнатися розмір призначеної субсидії можна онлайн. Сервіс діє на сайті Мінсоцполітики за посиланням.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
За інформацією Департаменту соціального захисту
населення Чернігівської облдержадміністрації