У Менському районі хочуть створити ще одну об’єднану громаду

20217248_1763369430344183_1445544176_n

Днями Березнянська селищна рада ініціювала добровільне об’єднання у складі територіальних громад трьох рад: Миколаївської та Локнистенської сільських і Березнянської селищної.

Жителі селища Березне на громадському обговоренні вже підтримали цю ініціативу та висловили згоду об’єднатися з Миколаївкою та Локнистим. Цю ініціативу підтримали і депутати селищної ради на сесії.

27 березня відбулися громадські обговорення в Миколаївській сільській раді. У зборах взяла участь Людмила Чабак, радник із децентралізації Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України. Вона розповіла присутнім про можливості та перспективи об’єднаних територіальних громад. А також акцентувала увагу присутніх, що Березнянська громада має всі шанси на створення та розвиток.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Очільники ОТГ створюють дорадчу раду при голові ОДА

Також у зустрічі взяв участь Сергій Мурований, заступник голови Менської РДА, та Ольга Романченко, березнянський селищний голова. Представник районної влади зазначив, що децентралізація сьогодні дає шанс сільським територіям на розвиток та майбутнє. І з ким об’єднуватися, вони вирішують самі. Учасники громадського обговорення у Миколаївці підтримали пропозицію увійти до Березнянської ОТГ.

Далі – справа за депутатами сільської ради, які найближчими днями збираються на сесію.

Джерело: Центр розвитку місцевого самоврядування

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register