У міськраді відбувалась нарада з ліквідації надзвичайної ситуації

11269_0

30 червня, у Чернігівській міській раді зібралася комісія під керівництвом заступника міського голови Андрія Черненка з ліквідації надзвичайної ситуації, що склалася у Чернігові внаслідок негоди впродовж декількох днів.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міськради.

За повідомленням начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради Григорія Годуна, лише за останню ніч з 29 червня на 30 червня у місті випала понад місячна норма опадів – 72 мм. Цей циклон спричинив стихійні явища по всій території країни. Завтра, за інформацією Українського Гідрометцентру, він має відступити, а на зміну йому прийде прохолодна погода. Втім, ще сьогодні зливи можуть повторитися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігів затопило: наслідки зливи

На засіданні всі керівники комунальних та надзвичайних служб повідомили про найбільш підтоплені вулиці й будинки у місті, зокрема: вул. Кленова, Кільцева, Лісковиця, Текстильщиків, Декабристів та інші. Було зазначено, що всі служби працюють в посиленому режимі: 16 людей евакуйовані, вода відкачується, задіяна вся техніка. Ситуація у місті на цей час більш-менш контрольована.

Члени комісії вирішили об’їхати найбільш критичні місця в місті й надати всю необхідну допомогу людям, аби нікого не залишити наодинці зі стихійним лихом.

За результатами цього обстеження відбудеться повторне засідання комісії.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register