У Ніжині диктант національної єдності писав і Микола Гоголь (Фото)

День української писемності та мови традиційно відзначають 9 листопада. Цього дня українці по всьому світу пишуть диктант національної єдності. Цього року, на жаль, у зв’язку з пандемією коронавірусу захід відбувся дистанційно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цікаві факти про українську мову

Студенти Ніжинського державного університету, викладачі, співробітники університету долучились до акції та написали диктант, який об’єднав усіх у ці нелегкі часи. Цього року диктант писав і Микола Гоголь: оригінальну фотозону зробили біля нового корпусу. У такий спосіб організатори хотіли привернути увагу до того, що бути грамотним важливо для кожної людини.

photo_2020-11-09_11-33-03

Станіслав Зінченко, кандидат філологічних наук, доцент, поділився враженнями від написання диктанту: «Диктант пишу щороку, вся наша кафедра намагається підтримувати цю традицію, яка єднає не лише усіх студентів та викладачів нашого університету, а й усіх українців. Диктант був для мене неважкий, але це гарна можливість перевірити свої знання рідної мови».

Анна Лебедєва, редактор газети «Альма Матер»: «Неважливо, яку професію ти опановуєш: чи то учитель інформатики, чи історії, але знати українську мову повинен кожен громадянин нашої держави. Саме тому такий захід є гарним стимулом до вивчення тонкощів мови».

photo_2020-11-09_11-33-09

У НДУ сподіваються, що наступного року можна буде повернутися до аудиторій університету та написати диктант великою дружньою університетською родиною.

Джерело: ndu.edu.ua

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register