У Ніжині взялися за розчистку забрудненої річки Остер
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/25975580_1777570642316381_483942432_n-e1514043265304.jpg)
У Ніжині взялися за розчистку річки Остер. Першим кроком стало виділення грошей на виготовлення проектно-кошторисної документації. Ціна питання – близько 500 тисяч гривень з міського бюджету. На 34-й сесії 7 скликання Ніжинської міської ради, яка відбулася 21 грудня, за це питання проголосувала більшість присутніх у залі депутатів.
«Річка Остер уже давно потребує розчищення. Ніжинцям, дійсно, важко спостерігати за тим, як гине головна водна артерія нашого міста. Ми зібрали 500 підписів і винесли це питання на найближчу сесію. Вдячний депутатам, які підтримали екологічне питання», — каже депутат Ніжинської міської ради Олександр Безпалий.
Головна водна артерія Ніжина, яка перетинає місто, вже давно потребує екологічного втручання, оздоровлення і захисту – вже близько 50-ти років на неї не звертали уваги.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.