У Новгород-Сіверську реорганізували медичний заклад

hdr

На двадцятій (позачерговій) сесії сьомого скликання Новгород-Сіверської районної ради було прийнято рішення про реорганізацію шляхом перетворення юридичної особи – комунальний заклад «Новгород-Сіверський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області в комунальне некомерційне підприємство «Новгород-Сіверський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області.

Про це ЧЕline повідомили в Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко реорганізував систему судів на Чернігівщині

Це необхідно для того, щоб забезпечити роботу закладу в умовах медичної реформи. Раніше Центри ПМСД були комунальними установами та фінансувалися згідно з бюджетним кодексом.

Зараз створюються комунальні підприємства, фінансування яких здійснюватиметься за господарським кодексом. Якщо медзаклад не стане комунальним підприємством, то не зможе укласти угоду з Національною Службою здоров’я України – органом виконавчої влади, який контрактуватиме закупівлю медичних послуг та укладатиме договори з медичними установами.

 

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register