У Прилуках відкрили літню молодіжну школу
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/352615865_974323707087808_1360535121330738898_n-e1686124583656-780x470.jpg)
На базі Прилуцького краєзнавчого музею відкрито літню молодіжну школу «Прилука». Мета цього проєкту – посилення молодіжної участі Прилуцької міської територіальної громади в пізнанні локальної спадщини та набуття розуміння її цінності.
Реалізація проєкту передбачена протягом червня-серпня 2023 року. До участі в проєкті запрошена шкільна (учні 9-11 класів) і студентська молодь міста, громадські активісти.
Навчальна програма передбачає вісім освітніх лекцій, дослідницькі відвідини учасниками Школи малознаних осередків історико-культурної спадщини територіальних громад Прилуцького району, видання на базі напрацьованого дослідницького матеріалу інформативного буклету «Прилуки Інкогніто» та представлення фотовиставки унікальних локацій Прилуччини.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/352196083_222138003939883_4014171960888619632_n-858x642.jpg)
За інформацією Прилуцького краєзнавчого музею
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv