Суспільство
У селі Дружба повністю відремонтували школу
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/49864448_2084582478302464_946655133280763904_n-e1547069817561.jpg)
109 школярів села Дружба Ічнянського району після канікул вчитимуться у рідній школі. Її повністю відремонтували. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Олександр Мисник.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Ічнянщині вже відновили 137 будівель: перша робоча поїздка Мисника
У навчальному закладі, який був зруйнований внаслідок вибухів на 6 арсеналі, замінили дах, встановили нові вікна і двері, відновили перегородки між класами, зробили капітальний ремонт приміщення.
На відбудову витратили близько 2 млн державних, а також спонсорських коштів.
Вдячний усім, хто не залишився байдужим до наслідків трагедії і згуртувався, аби допомогти діткам якнайшвидше повернутися на навчання до рідної школи.