Суспільство
У селі на Чернігівщині відкрили дитячий майданчик (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/356282226_234350022779022_9198228821219776006_n-e1688820456688-780x470.jpg)
Село Новий Биків, що на Чернігівщині, в період активних бойових дій на території області довше ніж місяць перебувало під ворожою окупацією: 11 місцевих жителів були закатовані та вбиті, понад 200 приміщень у селі пошкоджено та знищено.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові готуються увімкнути фонтани (Фотофакт)
Попри пережите, місцеве населення поступово оговтується від жахів окупації та робить усе можливе, аби відновити своє село.
У День родини в селі Новий Биків відбулося відкриття нового дитячого майданчика, який відтепер радуватиме місцевих діток. Подробиці розкажемо скоро в сюжеті Чеline.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/355818652_227498740164078_5159308368137628059_n.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/355828915_294276503053271_4666951665383271328_n.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/356179865_255385347286591_6063263054201256387_n.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/356192205_806232331154185_8889438260588251662_n.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/356395102_254855993917851_56362926412890244_n.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/356571599_6395005137260351_268584698741032156_n.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/356609146_2038772236461009_4832584655119290560_n.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/356678807_1016801062650093_5723560028393023798_n.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv