У селі на Чернігівщині знімали ролик «Про корову» (Фото)
Цьогоріч у святкування Дня села Петрушин, що припадає на суботу, 14 серпня, небайдужі активісти вирішили додати свіжу нотку.
«Із новою ТГ у селі повна анархія, тобто влади як такої практично немає. День села тримається на ентузіазмі завклубом, і я вирішив по мірі сил допомогти. Я ж там уже майже чотири роки веду спортивну секцію з молоддю. Та й іноді намагаємося робити якісь корисні справи – прибирання, суботники тощо. На День села запланували футбольний турнір і вирішили зняти невеличкий гумористичний сюжет. З ідеєю представити його на День села, адже проєктор є і зала для демонстрації також», – у коментарі для ЧЕline зазначив Сергій Горобець, чернігівський історик, який заходився відроджувати спорт у селі Петрушин.
За словами пана Сергія, сюжет має умовну назву «Про корову», й ідею такого ролика він виношував давно.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині можна побачити, як у давнину виготовляли тканину (Фото)
«Ще в 1993-му я працював вожатим у таборі під Києвом, тоді й придумав коротеньку історію, яку й взяли тепер за основу, але значно розширили – якщо все нормально змонтуємо, то буде відео хвилин на 15-20. Сюжет простий: сільський клуб, народ нудьгує, бо ні зарплат, ні виступів, а тут приїздить режисер із гарною новиною. Суть у тому, що місцева фірма розводитиме корів, тож потрібен простенький рекламний ролик і зніматимемо його ми. 5 хвилин роботи, зате по 100 «баксів» кожному. Всього-то й зняти, як доярка підходить до корови, поплескує її привітно, доїть, переможно піднімає відро – ото й усе. А на практиці все виявилось не так і легко, бо почалися різні збої. А коли на 16-му дублі все нарешті склалося, то виявилося, що сіла батарея в телефоні, на який це знімали», – розповів Сергій Горобець
«Юні кіношники» назнімали купу дублів, тож, аби все довести до розуму, потрібен час і зусилля.
«Оце весь матеріал переберу й обріжу, далі хлопці (наш «режисер») мають склеїти, бо я з монтажем не дружу і накласти озвучування. Як встигнути до суботи – не знаю. Сподіваюся, молодь викрутиться. Але що там вийде у підсумку і чи можна виставляти відзняте на люди – це хіба що в п’ятницю будемо знати, перед Днем села», – зізнається чоловік.
Загалом молодь сприйняла все з цікавістю, тим паче, що лише деякі знали сюжет у загальних рисах. Решті розказали перед самим початком, а деталі й діалоги йшли по ходу, практично експромтом. Знімали чотири години поспіль, тож потомилися, але відкладати роботу не було куди, бо різні справи зусібіч підпирали. Та й частина «артистів» поспішала: хто – на роботу, хто – в місто.
«Знімали на мою стареньку відеокамеру Панасонік (б/в, яку я купив кілька років тому і користувався лише раз, тож аматорство чистої води. А загалом, якщо результат не розчарує, то є ще пару ідей, можна спробувати продовжити «акторські пристрасті». Одним словом, за два-три дні все стане зрозуміліше», – переконаний Сергій Горобець.
Головну роль «режисера» виконав Влад Кошик – раніше він пробував щось знімати для ТікТок, тож на нього покладають монтажні надії. Інші ролі виконували Діана Сергієнко, Назар Тимошенко, Олексій Тарасевич, Діма Сергієнко, Валерія Орікян, Аня Пінчук, Настя Москаленко. Сергій Горобець зазначив, що у декого з «акторів» явно відчуваються акторські здібності, інша річ, що не було достатньо часу й можливостей, аби їх розкрити. Принаймні розважилися.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Спілкувалась Ірина Осташко, фото – Сергій Горобець