У Стольному успішно працює нова гончарна локація
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-24_171708-687x470.jpg)
Напевне, навіть за межами Чернігівщини відомо, що в селі Стольне живе відомий гончар Олег Луцук. Він відкритий до спілкування, постійний учасник усіх творчих заходів і майстер-класів, а також створює купу різноманітних виробів із глини.
Торік ЧЕЛАЙН повідомляв, що Олег Луцук у своєму селі облаштовує нову гончарну локацію, куди зможуть приходити і діти, і дорослі, аби познайомитися гончарним мистецтвом. Відтоді минуло доволі багато часу, то вирішили поцікавитися в гончаря станом справ.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436799686_1166838554508237_5029460038354715567_n-482x642.jpg)
«Усе чудово, прекрасно, працює. Веду гурток, як і раніше. Діти займаються. Тільки тепер я працюю в сфері культурі і як підприємець, а раніше я працював ще й у галузі освіті.
Заняття в нас відбуваються постійно, діти приходять. І просять ще й фотогурток запустити знову. То, як погода стане, будемо відновлювати. Ходитимемо фотографувати. А також, звісно, будемо ліпити», – у коментарі для ЧЕЛАЙН зазначив Олег Луцук.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/435683706_980884453044484_9081583425082161956_n-482x642.jpg)
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Патріотизм – це виховання свідомого громадянина своєї країни»: у Чернігові діє Пласт
Тож, як і було задумано, нова локація стала місцем дитячого дозвілля.
«Ремонти, які планував зробити, поробив, уже і забув про це. Все працює, нове обладнання встановлене, зокрема, нове гончарне коло купив і піч, щоб у цій майстерні теж була.
Традиційно приїжджають гості. Наприклад, волонтери із БУР табору, які в Мені працюють над бомбосховищем, нещодавно побували», – повідомив Олег Луцук.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436799677_1162444104767047_30867483837968613_n-482x642.jpg)
Водночас гончар реалізує свій проєкт «Швидка гончарна допомога», бо працює ще й як підприємець.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/435564140_762091109355427_2107688263006707777_n-482x642.jpg)
«Уже два квартали, як я – ФОП і сплачую податки. То або до мене приїжджають усі охочі, або я приїжджаю в школи, садочки, громадські організації, фонди, навіть на дівочому вечері був. Проводжу майстер-класи, популяризую гончарне мистецтво. Співпрацюю з проєктами, які займаються реабілітацією дітей, військових, а також із психологами», – розповів Олег Луцук.
Ірина Осташко
Фото Олега Луцука
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv